DV300K4032R2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
DV300K4032R2
JLCPCB Part #
C1869430
Package
4032
Description
1.2kA 140pF@1kHz 250mW 300V 30J 385V 470V 775V 4032 Varistors ROHS