DV11K4032R2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
DV11K4032R2
JLCPCB Part #
C1869507
Package
4032
Description
1.1J 11V 14V 18V 20mW 250A 36V 4.3nF@1kHz 4032 Varistors ROHS