DR331-513AE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
DR331-513AE
JLCPCB Part #
C840596
Package
SMD
Description
-40℃~+135℃ 2 250V 300mΩ 42V 500mA 51uH@100kHz 80V SMD Common Mode Filters ROHS