CW201212-4N7J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW201212-4N7J
JLCPCB Part #
C1518040
Package
0805
Description
4.7nH 600mA 60mΩ ±5% 0805 Power Inductors ROHS