CW201212-22NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW201212-22NJ
JLCPCB Part #
C2042127
Package
0805
Description
220mΩ 22nH 500mA Unshielded Inductor ±5% 0805 Power Inductors ROHS