CW161009A-6N2J
MFR.Part #
CW161009A-6N2J
JLCPCB Part #
C6542269
Description
100mΩ 25@250MHz 5.8GHz 6.2nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS