CW161009A-4N7J
MFR.Part #
CW161009A-4N7J
JLCPCB Part #
C5609435
Description
20@250MHz 4.7nH 5.8GHz 700mA 80mΩ AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS