CW161009A-43NJ
MFR.Part #
CW161009A-43NJ
JLCPCB Part #
C2046099
Description
220mΩ 2GHz 38@250MHz 43nH 600mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS