CW105550A-8N2J
MFR.Part #
CW105550A-8N2J
JLCPCB Part #
C6542265
Description
200mΩ 25@250MHz 4.4GHz 680mA 8.2nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS