CW105550A-56NJ
MFR.Part #
CW105550A-56NJ
JLCPCB Part #
C2046139
Description
1.76GHz 200mA 22@200MHz 56nH 970mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS