CW105550A-39NJ
MFR.Part #
CW105550A-39NJ
JLCPCB Part #
C2046128
Description
2.1GHz 25@250MHz 320mA 39nH 550mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS