CW105550A-27NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW105550A-27NJ
JLCPCB Part #
C2046200
Package
0402
Description
2.48GHz 26@250MHz 27nH 298mΩ 400mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS