CW100505-39NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW100505-39NJ
JLCPCB Part #
C3224781
Package
0402
Description
320mA 39nH 550mΩ ±5% 0402 Power Inductors ROHS