CW100505-18NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW100505-18NJ
JLCPCB Part #
C2044340
Package
0402
Description
18nH 230mΩ 420mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS