CVH252009-4R7M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CVH252009-4R7M
JLCPCB Part #
C139458
Package
1008
Description
1.1A 110mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS