CVH252009-3R3M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CVH252009-3R3M
JLCPCB Part #
C139456
Package
1008
Description
1.2A 100mΩ 3.3uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS