CVH201610A-2R2M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CVH201610A-2R2M
JLCPCB Part #
C2046335
Package
0806
Description
1.2A 110mΩ 2.2uH ±20% 0806 Power Inductors ROHS