CV201210-82NK
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CV201210-82NK
JLCPCB Part #
C2048896
Package
0805
Description
15@50MHz 200mΩ 255MHz 300mA 82nH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS