CV201210-47NK
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CV201210-47NK
JLCPCB Part #
C2050413
Package
0805
Description
15@50MHz 200mΩ 300mA 320MHz 47nH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS