CRT1206-FX-1203ELF
MFR.Part #
CRT1206-FX-1203ELF
JLCPCB Part #
C2146345
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS