CRT1206-DY-3323ELF
MFR.Part #
CRT1206-DY-3323ELF
JLCPCB Part #
C2125534
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS