CRT1206-DX-1781ELF
MFR.Part #
CRT1206-DX-1781ELF
JLCPCB Part #
C1700151
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS