CRT1206-BY-5760ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-5760ELF
JLCPCB Part #
C4274359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS