CRT1206-BY-3001ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-3001ELF
JLCPCB Part #
C4025381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS