CRT1206-BY-1651ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-1651ELF
JLCPCB Part #
C3938089
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS