CRT1206-BW-1502ELF
MFR.Part #
CRT1206-BW-1502ELF
JLCPCB Part #
C5603237
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS