CRT0805-PV-5601ELF
MFR.Part #
CRT0805-PV-5601ELF
JLCPCB Part #
C4233204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS