CRT0805-FZ-3652ELF
MFR.Part #
CRT0805-FZ-3652ELF
JLCPCB Part #
C7233189
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS