CRT0805-FX-8662ELF
MFR.Part #
CRT0805-FX-8662ELF
JLCPCB Part #
C2141068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 86.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS