CRT0805-FX-1242ELF
MFR.Part #
CRT0805-FX-1242ELF
JLCPCB Part #
C3981593
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS