CRT0805-FV-2000ELF
MFR.Part #
CRT0805-FV-2000ELF
JLCPCB Part #
C3987208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS