CRT0805-DZ-7501ELF
MFR.Part #
CRT0805-DZ-7501ELF
JLCPCB Part #
C2121527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS