CRT0805-DZ-6490ELF
MFR.Part #
CRT0805-DZ-6490ELF
JLCPCB Part #
C2119778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 649Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS