CRT0805-DZ-1072ELF
MFR.Part #
CRT0805-DZ-1072ELF
JLCPCB Part #
C2119855
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS