CRT0805-CY-1303ELF
MFR.Part #
CRT0805-CY-1303ELF
JLCPCB Part #
C6145311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS