CRT0805-CX-4703ELF
MFR.Part #
CRT0805-CX-4703ELF
JLCPCB Part #
C4201719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS