CRT0805-CX-1331ELF
MFR.Part #
CRT0805-CX-1331ELF
JLCPCB Part #
C1711875
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS