CRT0805-BY-8450ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-8450ELF
JLCPCB Part #
C4107789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS