CRT0805-BY-6812ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-6812ELF
JLCPCB Part #
C2148306
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS