CRT0805-BY-60R4ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-60R4ELF
JLCPCB Part #
C4042733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS