CRT0805-BY-4992ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-4992ELF
JLCPCB Part #
C4006630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS