CRT0805-BY-4021ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-4021ELF
JLCPCB Part #
C4039356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS