CRT0805-BY-2801ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-2801ELF
JLCPCB Part #
C4244607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS