CRT0805-BY-2672ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-2672ELF
JLCPCB Part #
C3920652
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS