CRT0805-BY-2261ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-2261ELF
JLCPCB Part #
C4281156
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS