CRT0805-BY-2202ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-2202ELF
JLCPCB Part #
C1694017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS