CRT0805-BY-20R0ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-20R0ELF
JLCPCB Part #
C4129723
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS