CRT0805-BY-1693ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1693ELF
JLCPCB Part #
C4241339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS