CRT0805-BY-1623ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1623ELF
JLCPCB Part #
C3989328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS