CRT0805-BY-11R5ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-11R5ELF
JLCPCB Part #
C4200759
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS